Formularz kontaktowy

Mężczyzna Kobieta
Lorem ipsum...
  • Polski
  • Deutsch
  • English

LimnusWork Sp. z o.o. to strategiczny partner w zakresie rekrutacji i selekcji personelu na potrzeby pracodawców z Niemiec, Polski, Austrii, Holandii i Szwajcarii. Specjalizujemy się w poszukiwaniu wykwalifikowanych pracowników.

 

Cechuje nas pewność i niezawodność

Profesjonalizm, zaangażowanie, zaufanie i kompetencja stanowią u nas jedną całość. Naszym priorytetem jest zapewnienie współpracujących z nami partnerom najlepszych pracowników. Zarówno pracodawcom jak i rekrutowanemu przez nas personelowi zapewniamy pełne wsparcie oraz fachową pomoc na każdym etapie współpracy. Stawiamy sobie za cel znalezienie pracowników, którzy dzięki swojej pracy przyczynią się do wzrostu efektywności Państwa firmy oraz do realizacji Państwa celów i zwiększenia satysfakcji osobistej i zawodowej.

 

Nasz cel: szybka reakcja na zapotrzebowanie naszych klientów

Dokładamy najlepszych starań, abyście Państwo jako nasi partnerzy byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług rekrutacyjnych. Jesteśmy ekspertami w rekrutacji, służymy swoją wiedzą i doświadczeniem.

photo1

 

photo2

 

Nasz zespół tworzą pracownicy i partnerzy dobrze znający realia rynków pracy.

Codziennie dajemy z siebie wszystko, aby kompleksowo wesprzeć naszych kontrahentów. Doskonale przeszkoleni Rekruterzy regularnie przeprowadzają procesy rekrutacyjne dla wymagających partnerów krajowych i zagranicznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużą odpowiedzialność ponosimy zarówno przed pracownikami jak i pracodawcami, dlatego z pełnym zaangażowaniem, nieustannie szukamy nowych rozwiązań, gwarantujących zadowolenie każdej ze stron. Dbamy także o systematyczny kontakt z naszymi kontrahentami, gdyż są one nieodzownym czynnikiem budowania wzajemnego zaufania.

 

 

Pomagamy dotrzeć do właściwych kandydatów

Staranny dobór pracowników i kompleksowe usługi z zakresu pośrednictwa pracy są naszymi priorytetami. Pracując z kontrahentami i kandydatami, nauczyliśmy się efektywnie szukać optymalnego rozwiązania dla obu stron. Stale poszerzamy naszą bazę kandydatów, co pozwala nam na znalezienie właściwych pracowników spełniających oczekiwania naszych klientów. Bardzo dokładnie selekcjonujemy aplikacje kandydatów, przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne, sprawdzamy referencje i przedstawiamy naszym kontrahentom tylko i wyłącznie odpowiednie, dobrze dobrane kandydatury do oferowanego stanowiska pracy.

 

 

Dlaczego warto z nami współpracować

Podejmując współpracę z nami chronicie Państwo swoją firmę przed ponoszeniem kosztów rekrutacyjnych i administracyjnych przenosząc na naszą agencję przeprowadzanie kłopotliwych i długotrwałych procesów rekrutacyjnych. Personel dobieramy indywidualnie do potrzeb Państwa firmy.

Partnerzy biznesowi:

Opinie pracowników:

"Moi kochani, dziękuję Wam za wszystko, co dotąd dla mnie zrobiliście! Jestem zaszczycony że mogę pracować z Wami i dla Was. Mam nadzieję, że Wasi klienci będą również zadowoleni z mojej pracy i że właśnie mnie poleciliście. Specjalne podziękowania dla szefowej - Pani Grażyny, jeszcze raz dziękuję za dotychczasową pomoc - nie wiem jakbym sobie poradził w Niemczech bez Pani wsparcia, wtedy, kiedy jeszcze to słabo rozumiałem j. niemiecki. Teraz jest dużo lepiej, nie potrzebuję już "opieki", ale bardzo sobie cenię Wasze uwagi i doświadczenie oraz czysto bezcenne uwagi. Jesteście najlepsi! I nie zmieniajcie się! Bardzo się cieszę, że z Wami pracuję i nie planuję tego zmieniać."

Jerzy M.,lat 54, instalator elektryczny

"Dziękuję serdecznie za szybką odpowiedź na moje zapytanie, rzetelną i nadzwyczaj uprzejmą informację dotyczącą samego kontraktu i zatrudnienia w Holandii, jak i wszystkich formalności z tym związanych. Proces rekrutacyjny uważam za udany i godny polecenia"

Lech Ch., lat 63, elektryk przemysłowy
"Witam serdecznie, chciałbym podziękować za 100% profesjonalizmu, proces rekrutacji na bardzo wysokim poziomie bezpośredni kontakt z biurem w Holandii i pracodawcą holenderskim możliwość negocjacji stawek naprawdę jestem pod wrażeniem .Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam."
Krzysztof G. 43 lat, mechanik samochodowy
"Rekrutacja przeprowadzona w sposób profesjonalny. Z mojego punktu widzenia bardzo ważna była i jest świetna komunikacja Pani Rekruter z LimnusWork ze mną jako z kandydatem jak również z holenderską agencją i jej klientem. Uprzejmość i cierpliwość, konkretny wyważony ton wypowiedzi, a także pewna dyskrecja Pani Rekruter w zorganizowaniu pracy były z mojego punktu widzenia jako Polaka w Holandii, chcącego zmienić pracę na inną bardzo ważne, gdyż wzbudziło to moje zaufanie. Niejednokrotnie miałem zapytania odnośnie. organizacji i charakteru pracy do klienta i mogłem liczyć w pełni na pomoc Pani Rekruter. Istotna jest dla mnie bardzo dobra komunikacja Pani ze mną jako kandydatem do pracy, jak również fakt, że Pani koordynowała w pełni komunikację z holenderską firmą, spotkanie z nowym pracodawcą i wszystkie formalności związane z umową. Bardzo pomocne okazały się odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania i problemy związane ze zmianą miejsca pracy oraz jej charakterem. Cały proces rekrutacji jak również koordynacja działań zmierzających do podpisania umowy i podjęcia pracy oceniam w sposób bardzo dobry."
Wojciech G. 36 lat, operator maszyn CNC
"Proces rekrutacyjny przebiegał w przyjaznej atmosferze. Konkretne uwagi i przygotowanie do udzielania odpowiedzi, nawet na te najbardziej podstawowe pytania, sprawia, że klient decydujący się na wyjazd do pracy za granicę może spokojnie szykować się i jechać do pracy."
Mateusz K. 44 lat, hydraulik
"Jestem bardzo zadowolony z przebiegu rekrutacji do pracy. Pełen profesjonalizm i komunikatywność sprawiają, że rekrutacja przebiega sprawnie i w miłej atmosferze."
Tomasz S, 37 lat, elektryk przemysłowy
"Świetna agencja!"
Patryk S. 28 lat, logistyk
"Jesteśmy zadowoleni z procesu rekrutacji w Państwa firmie."
Żaneta P. 20 lat, szwaczka, Michał P. 22 lat, szwacz