Formularz kontaktowy

Mężczyzna Kobieta
Lorem ipsum...
  • Polski
  • Deutsch
  • English
Grażyna Kuszewska
Prezes Zarządu/CEO

Pomysłodawca, współzałożyciel, Prezes Zarządu/CEO firmy LimnusWork Sp. z o.o. – Agencji Pośrednictwa Pracy z siedzibą w Krakowie. Z wykształcenia mgr filologii niemieckiej oraz absolwentka studiów podyplomowych dla tłumaczy tekstów specjalistycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 2008 r. aktywnie zajmująca się obsługą klienta niemieckojęzycznego, w tym od 2012 r. ściśle związana z branżą HR rozwijając, wspierając i koordynując procesy rekrutacyjne o różnych profilach.

Kamil Kuszewski
Członek Zarządu/Vice CEO

Pomysłodawca, współzałożyciel, Członek Zarządu/Vice CEO firmy LimnusWork Sp. z o.o. – Agencji Pośrednictwa Pracy z siedzibą w Krakowie. Z wykształcenia mgr inż. geotechniki i hydrogeologii na AGH w Krakowie. Od 2007 r. aktywnie zajmujący się marketingiem, sprzedażą i przedsiębiorczością, ściśle związany z branżą HR od 2009r.

Barbara Polna
Business Development Manager (Netherlands,Poland)
+48508199988

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jest osobą otwartą, komunikatywną oraz ambitną co z pasją wykorzystywała w budowie swojej kariery zawodowej. Lubi pracę z ludźmi oraz stawiać czoła nowym wyzwaniom. W LimnusWork Sp. z o.o. jest odpowiedzialna za rozwój firmy na rynku holenderskim oraz polskim. Aktywnie wspiera i reprezentuje zarząd spółki dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu.

Agnieszka Pacyga
Sales & Recruitment Specialist (Deutschland, Austria)
+48518089049

Absolwentka filologii germańskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, pasjonatka języka niemieckiego. Od wielu lat jest czynna zawodowo jako specjalista ds. rekrutacji. W LimnusWork jest odpowiedzialna za planowanie i realizację projektów rekrutacyjnych, jak i również za współpracę z niemieckimi kontrahentami. Codzienny kontakt z klientem sprawia jej ogromną radość. Z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Jej priorytetem jest pomoc każdemu kandydatowi w znalezieniu jego wymarzonej pracy.

Ewelina Nowak
Recruitment Specialist (Deutschland, Austria)
+48518210342

Absolwentka filologii germańskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, która już na początku swojej edukacji okazywała ogromne zainteresowanie językiem niemieckim. Swoją znajomość języka niemieckiego rozwijała nie tylko na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, ale również w Niemczech, gdzie miała kontakt z żywym językiem, jak i z niemiecką kulturą. Jest otwartą, komunikatywną oraz chętną do pomocy osobą, której praca z ludźmi sprawia wiele radości, dlatego praca w firmie LimnusWork jako specjalistka ds. rekrutacji daje jej dużo satysfakcji.

Natalia Głowicka
Recruitment Specialist (Deutschland, Austria)
+48514746777

Absolwentka filologii germańskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Swoją przygodę z językiem niemieckim zaczęła już w technikum o profilu hotelarskim, wyjeżdżając na praktyki do hotelu znajdującego się w Bawarii. Dzięki codziennej styczności z żywym językiem (zarówno z językiem potocznym jak i dialektem bawarskim) rozwijała swoją znajomość języka niemieckiego jak i zapoznawała się z kulturą i historią Niemiec. W trakcie studiów pracowała jako specjalistka ds. mailowych z językiem niemieckim. Jest osobą otwartą, komunikatywną i życzliwą.

Rita Bugaj
Recruitment Specialist (Deutschland, Austria)
+48504906510

Absolwentka Uniwersytetu w Bonn, kilkanaście lat mieszkała i pracowała w Niemczech, zdobywając doświadczenie w branży usługowej, HR w międzynarodowym środowisku. Codzienny kontakt z językiem niemieckim oraz bezpośrednia praca z Klientem sprawiają jej radość i dają poczucie satysfakcji. Pasjonatka jazdy na rowerze, konsekwentnie dążąca do wybranego celu, u innych ceni pozytywne nastawienie do świata, szczerość oraz bezpośredniość. W LimnusWork wspiera procesy rekrutacji, umożliwiając kandydatom zatrudnienie w krajach niemieckojęzycznych.

Adrian Strzelczyk
Recruiting Assistant (Deutschland, Austria)
+48518275445

Absolwent filologii germańskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Praca z wykorzystaniem języka niemieckiego sprawia mu ogromną satysfakcję. Interesuje się kulturą i historią innych krajów, jest otwarty na nowe wyzwania.
Pracował jako nauczyciel języka niemieckiego, a następnie w branży outsourcingowej w dziale finansowo – księgowym, gdzie zdobywał praktyczne doświadczenia zawodowe w pracy z klientem niemieckojęzycznym oraz w nowoczesnym życiu korporacyjnym.

Patrycja Ochodek
Recruitment Specialist (Netherlands,UK)
+48511771704

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywała podczas wielokrotnych wyjazdów do Holandii, co pozwoliło jej dobrze poznać tamtejsze realia rynku pracy. Charakteryzuje się dbałością o ludzi w jej otoczeniu i troską o jakość wykonywanej pracy. Interesuje się kulturą i historią krajów anglojęzycznych.

Agnieszka Sajdak
Front Office Clerk (Poland)
+48505576140

Partnerzy biznesowi:

Opinie pracowników:

"Moi kochani, dziękuję Wam za wszystko, co dotąd dla mnie zrobiliście! Jestem zaszczycony że mogę pracować z Wami i dla Was. Mam nadzieję, że Wasi klienci będą również zadowoleni z mojej pracy i że właśnie mnie poleciliście. Specjalne podziękowania dla szefowej - Pani Grażyny, jeszcze raz dziękuję za dotychczasową pomoc - nie wiem jakbym sobie poradził w Niemczech bez Pani wsparcia, wtedy, kiedy jeszcze to słabo rozumiałem j. niemiecki. Teraz jest dużo lepiej, nie potrzebuję już "opieki", ale bardzo sobie cenię Wasze uwagi i doświadczenie oraz czysto bezcenne uwagi. Jesteście najlepsi! I nie zmieniajcie się! Bardzo się cieszę, że z Wami pracuję i nie planuję tego zmieniać."

Jerzy M.,lat 54, instalator elektryczny

"Dziękuję serdecznie za szybką odpowiedź na moje zapytanie, rzetelną i nadzwyczaj uprzejmą informację dotyczącą samego kontraktu i zatrudnienia w Holandii, jak i wszystkich formalności z tym związanych. Proces rekrutacyjny uważam za udany i godny polecenia"

Lech Ch., lat 63, elektryk przemysłowy
"Witam serdecznie, chciałbym podziękować za 100% profesjonalizmu, proces rekrutacji na bardzo wysokim poziomie bezpośredni kontakt z biurem w Holandii i pracodawcą holenderskim możliwość negocjacji stawek naprawdę jestem pod wrażeniem .Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam."
Krzysztof G. 43 lat, mechanik samochodowy
"Rekrutacja przeprowadzona w sposób profesjonalny. Z mojego punktu widzenia bardzo ważna była i jest świetna komunikacja Pani Rekruter z LimnusWork ze mną jako z kandydatem jak również z holenderską agencją i jej klientem. Uprzejmość i cierpliwość, konkretny wyważony ton wypowiedzi, a także pewna dyskrecja Pani Rekruter w zorganizowaniu pracy były z mojego punktu widzenia jako Polaka w Holandii, chcącego zmienić pracę na inną bardzo ważne, gdyż wzbudziło to moje zaufanie. Niejednokrotnie miałem zapytania odnośnie. organizacji i charakteru pracy do klienta i mogłem liczyć w pełni na pomoc Pani Rekruter. Istotna jest dla mnie bardzo dobra komunikacja Pani ze mną jako kandydatem do pracy, jak również fakt, że Pani koordynowała w pełni komunikację z holenderską firmą, spotkanie z nowym pracodawcą i wszystkie formalności związane z umową. Bardzo pomocne okazały się odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania i problemy związane ze zmianą miejsca pracy oraz jej charakterem. Cały proces rekrutacji jak również koordynacja działań zmierzających do podpisania umowy i podjęcia pracy oceniam w sposób bardzo dobry."
Wojciech G. 36 lat, operator maszyn CNC
"Proces rekrutacyjny przebiegał w przyjaznej atmosferze. Konkretne uwagi i przygotowanie do udzielania odpowiedzi, nawet na te najbardziej podstawowe pytania, sprawia, że klient decydujący się na wyjazd do pracy za granicę może spokojnie szykować się i jechać do pracy."
Mateusz K. 44 lat, hydraulik
"Jestem bardzo zadowolony z przebiegu rekrutacji do pracy. Pełen profesjonalizm i komunikatywność sprawiają, że rekrutacja przebiega sprawnie i w miłej atmosferze."
Tomasz S, 37 lat, elektryk przemysłowy
"Świetna agencja!"
Patryk S. 28 lat, logistyk
"Jesteśmy zadowoleni z procesu rekrutacji w Państwa firmie."
Żaneta P. 20 lat, szwaczka, Michał P. 22 lat, szwacz