Formularz kontaktowy

Mężczyzna Kobieta
Lorem ipsum...
  • Polski
  • Deutsch
  • English
Grażyna Kuszewska
Prezes Zarządu/CEO

Pomysłodawca, współzałożyciel, Prezes Zarządu/CEO firmy LimnusWork Sp. z o.o. – Agencji Pośrednictwa Pracy z siedzibą w Krakowie. Z wykształcenia mgr filologii niemieckiej oraz absolwentka studiów podyplomowych dla tłumaczy tekstów specjalistycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 2008 r. aktywnie zajmująca się obsługą klienta niemieckojęzycznego, w tym od 2012 r. ściśle związana z branżą HR rozwijając, wspierając i koordynując procesy rekrutacyjne o różnych profilach.

Kamil Kuszewski
Członek Zarządu/Vice CEO

Pomysłodawca, współzałożyciel, Członek Zarządu/Vice CEO firmy LimnusWork Sp. z o.o. – Agencji Pośrednictwa Pracy z siedzibą w Krakowie. Z wykształcenia mgr.inż. geotechniki i hydrogeologii na AGH w Krakowie. Od 2007 r. aktywnie zajmujący się marketingiem, sprzedażą i przedsiębiorczością, ściśle związany z branżą HR od 2009r.

Agnieszka Pacyga
Recruitment Specialist
+48518089049

Absolwentka filologii germańskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, pasjonatka języka niemieckiego. Od wielu lat jest czynna zawodowo jako specjalista ds. rekrutacji. W LimnusWork jest odpowiedzialna za planowanie i realizację projektów rekrutacyjnych, jak i również za współpracę z niemieckimi kontrahentami. Codzienny kontakt z klientem sprawia jej ogromną radość. Z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Jej priorytetem jest pomoc każdemu kandydatowi w znalezieniu jego wymarzonej pracy.

Rita Bugaj
Recruitment Specialist
+48504906510

Absolwentka Uniwersytetu w Bonn, kilkanaście lat mieszkała i pracowała w Niemczech, zdobywając doświadczenie w branży usługowej, HR w międzynarodowym środowisku. Codzienny kontakt z językiem niemieckim oraz bezpośrednia praca z Klientem sprawiają jej radość i dają poczucie satysfakcji. Pasjonatka jazdy na rowerze, konsekwentnie dążąca do wybranego celu, u innych ceni pozytywne nastawienie do świata, szczerość oraz bezpośredniość. W LimnusWork wspiera procesy rekrutacji, umożliwiając kandydatom zatrudnienie w krajach niemieckojęzycznych.

Ewelina Nowak
Recruitment Specialist
+48518210342

Absolwentka filologii germańskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, która już na początku swojej edukacji okazywała ogromne zainteresowanie językiem niemieckim. Swoją znajomość języka niemieckiego rozwijała nie tylko na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, ale również w Niemczech, gdzie miała kontakt z żywym językiem, jak i z niemiecką kulturą. Jest otwartą, komunikatywną oraz chętną do pomocy osobą, której praca z ludźmi sprawia wiele radości, dlatego praca w firmie LimnusWork jako specjalistka ds. rekrutacji daje jej dużo satysfakcji.

Justyna Kulig
Recruiting Assistant
+48517410910

Absolwentka geografii. Dużo się uśmiecha, a w pracy ceni miłą atmosferę. Interesuje się kulturą i historią innych krajów, dlatego tak bardzo lubi podróżować. Od trzech lat w swojej pracy zawodowej zajmuje się profesjonalną obsługą klienta. Od roku aktywnie pomaga osobom w znalezieniu pracy poza granicami Polski. Głownie są to kraje niemieckojęzyczne.

Emilia Stachniuk-Staszczak
Recruiting Assistant
+48514746777

Absolwentka pracy socjalnej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Podczas studiów podróżowała często do Niemiec, gdzie zdobywała doświadczenie zawodowe. Lubi pracę z ludźmi i sprawia jej ona satysfakcję. Jest perfekcjonistką, dąży do doskonałości nie tylko w pracy, ale również w życiu prywatnym. Jej hobby i drugim zawodem jest kosmetologia.

Adrian Strzelczyk
Recruiting Assistant
+48518275445

Absolwent filologii germańskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Praca z wykorzystaniem języka niemieckiego sprawia mu ogromną satysfakcję. Interesuje się kulturą i historią innych krajów, jest otwarty na nowe wyzwania.
Pracował jako nauczyciel języka niemieckiego, a następnie w branży outsourcingowej w dziale finansowo – księgowym, gdzie zdobywał praktyczne doświadczenia zawodowe w pracy z klientem niemieckojęzycznym oraz w nowoczesnym życiu korporacyjnym.

Robert Poławski
Recruitment Specialist
+48505576140

W 2009r. rozpoczął swoją przygodę z językiem niemieckim oraz rynkiem HR. Doświadczenie zbierał pracując w niemieckich firmach działających w różnych dziedzinach gospodarki np. światowy producent samochodów firma AUDI. Uprzejmość i życzliwość to jego silne strony. Praca z ludźmi w branży HR jest dla niego wyzwaniem i przygodą.

Barbara Polna
Marketing Project Manager (Netherlands,Poland)
+48508199988

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jest osobą otwartą, komunikatywną oraz ambitną co z pasją wykorzystywała w budowie swojej kariery zawodowej. Lubi pracę z ludźmi oraz stawiać czoła nowym wyzwaniom. W LimnusWork Sp. z o.o. jest odpowiedzialna za rozwój firmy na rynku holenderskim oraz polskim. Aktywnie wspiera i reprezentuje zarząd spółki dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu.

Milena Miklaszewska
Recruitment Specialist (Netherlands,UK)
+48511771704

Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego, od ponad dwóch lat zawodowo zajmuje się rekrutacją kandydatów zainteresowanych pracą w Skandynawii, krajach Beneluxu oraz Francji.  Aktualnie zajmuje się rekrutacją wykwalifikowanych pracowników do pracy w Holandii. W pracy ceni sobie profesjonalizm oraz miłą atmosferę, nie boi się nowych wyzwań. Jej hobby to podróże oraz historia Europy.

Partnerzy biznesowi: