Formularz kontaktowy

Mężczyzna Kobieta
Lorem ipsum...
  • Polski
  • Deutsch
  • English

Pomożemy Ci znaleźć pracę

Jesteś zdeterminowany i chętny do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii, Holandii lub Szwajcarii oraz znasz np. język niemiecki, holenderski, angielski na poziomie komunikatywnym? Jeśli tak, zgłoś się do nas a my pomożemy Ci znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom i oczekiwaniom. Osobom poszukującym pracy oferujemy szeroką gamę ofert pracy zagranicznych pracodawców (Austria, Holandia Niemcy, Szwajcaria) w różnych zawodach i dziedzinach gospodarki. Rekrutowane przez nas osoby do pracy zatrudnione są bezpośrednio u pracodawców zagranicznych.

Najczęściej poszukiwane zawody

Najczęściej proponowane przez naszych klientów stanowiska to: elektryk, elektromonter, malarz, lakiernik, fliziarz, budowlaniec, hydraulik, ślusarz, spawacz, mechanik, kierowca, lakiernik, stolarz, operator maszyn, pracownik produkcyjny i magazynowy, ogrodnik, pielęgniarka, opiekunka.

Rekrutujemy mężczyzn, kobiety i pary

Ze względu na dużą ilość kontrahentów zagranicznych, z którymi współpracujemy, wiele ofert pracy skierowanych jest zarówno do mężczyzn jak i kobiet oraz par biorąc pod uwagę charakter pracy. W ofertach pracy zwykle zamieszczamy informację, czy praca skierowana jest również do kobiet i par. Jeśli nie wynika to jasno z oferty, skontaktuj się z nami a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
skontaktuj się z nami – odnośnik do kontaktu

 

Skontaktuj się z nami!

 

Prześlij nam swoją aplikację, a  my skontaktujemy się z Tobą

Jeśli znalazłeś na naszej stronie właściwą dla siebie ofertę pracy kliknij ”Aplikuj” znajdujące się pod ofertą pracy a Twoja kandydatura zostanie przesłana do nas. Pozwoli nam to skontaktować się z Tobą w celu przedstawienia Ci szczegółów oferty i zaproponowania Twojej kandydatury zagranicznemu pracodawcy.
Jeśli  informacje przedstawione w ofercie nie są dla Ciebie wystarczające, skontaktuj się z nami (odnośnik do kontaktu). Nasi Rekruterzy udzielą Ci szczegółów dotyczących wybranej przez Ciebie oferty pracy i odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Dbamy o to, aby każdy chętny do pracy był dobrze poinformowany, znał swoje prawa i obowiązki.

Nie znalazłeś dla siebie oferty pracy?

Jeśli wśród ofert widocznych na naszej stronie nie znalazłeś oferty odpowiadającej Twoim oczekiwaniom, skontaktuj się z nami – link do kontaktu. Nasi Rekruterzy poszukają dla Ciebie oczekiwanej oferty pracy lub zaproponują Ci alternatywną ofertę.

Wiek nie ma znaczenia

W LimnusWork Sp. z o.o. wiek pracownika nie ma znaczenia. Mamy bogatą ofertę propozycji dla ludzi w każdym wieku i o różnym poziomie wymagań wobec kandydatów. Poszukujemy zarówno tych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy, jak i tych o dużym doświadczeniu. Za naszym pośrednictwem możesz zdobyć więc zarówno swoje pierwsze, cenne umiejętności zawodowe, jak również długotrwałe zatrudnienie u pracodawcy zagranicznego.

Zapewniamy fachową pomoc przed oraz po podjęciu zatrudnienia

Pracodawca zagraniczny, któremu zgłosiliśmy Twoją kandydaturę, zaoferował Ci pracę? Jeśli nie dysponujesz własnym samochodem a pracodawca zagraniczny tego nie wymaga, oferujemy swoją pomoc w znalezieniu połączenia, abyś mógł bezpiecznie i na czas dotrzeć do kraju zatrudnienia. Również po podjęciu pracy możesz się zawsze z nami skontaktować. Z przyjemnością zwrócimy się do pracodawcy zagranicznego w Twoim imieniu i pomożemy Ci w rozwiązaniu ewentualnych problemów. W sytuacjach nieporozumień interweniujemy i wyjaśniamy kwestie sporne z pracodawcą zagranicznym.

Dbamy o naszych sumiennych pracowników

Sumiennym, współpracującym z nami już od dłuższego czasu osobom, w pierwszej kolejności proponujemy atrakcyjne oferty pracy u naszych nowych, jak też stałych kontrahentów. Jeżeli zaś jesteś kompetentnym pracownikiem, spełniającym wymagania oferowanego stanowiska, to bez obaw możemy polecić Cię naszemu kontrahentowi, co też czynimy.

Bezpieczna i legalna praca

Współpracujemy w większości ze sprawdzonymi klientami cieszącymi się dobrą opinią na rynku niemieckim, austriackim czy szwajcarskim. Klienci, do których wysyłamy pracowników, to z reguły nasi stali partnerzy, których darzymy zaufaniem i świadczymy o ich wiarygodności.

Nie pobieramy żadnych opłat za znalezienie pracy

Od kandydatów wyjeżdżających do pracy za granicę za pośrednictwem naszej agencji nie pobieramy żadnych opłat za znalezienie pracy.

Partnerzy biznesowi:

Opinie pracowników:

"Moi kochani, dziękuję Wam za wszystko, co dotąd dla mnie zrobiliście! Jestem zaszczycony że mogę pracować z Wami i dla Was. Mam nadzieję, że Wasi klienci będą również zadowoleni z mojej pracy i że właśnie mnie poleciliście. Specjalne podziękowania dla szefowej - Pani Grażyny, jeszcze raz dziękuję za dotychczasową pomoc - nie wiem jakbym sobie poradził w Niemczech bez Pani wsparcia, wtedy, kiedy jeszcze to słabo rozumiałem j. niemiecki. Teraz jest dużo lepiej, nie potrzebuję już "opieki", ale bardzo sobie cenię Wasze uwagi i doświadczenie oraz czysto bezcenne uwagi. Jesteście najlepsi! I nie zmieniajcie się! Bardzo się cieszę, że z Wami pracuję i nie planuję tego zmieniać."

Jerzy M.,lat 54, instalator elektryczny

"Dziękuję serdecznie za szybką odpowiedź na moje zapytanie, rzetelną i nadzwyczaj uprzejmą informację dotyczącą samego kontraktu i zatrudnienia w Holandii, jak i wszystkich formalności z tym związanych. Proces rekrutacyjny uważam za udany i godny polecenia"

Lech Ch., lat 63, elektryk przemysłowy
"Witam serdecznie, chciałbym podziękować za 100% profesjonalizmu, proces rekrutacji na bardzo wysokim poziomie bezpośredni kontakt z biurem w Holandii i pracodawcą holenderskim możliwość negocjacji stawek naprawdę jestem pod wrażeniem .Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam."
Krzysztof G. 43 lat, mechanik samochodowy
"Rekrutacja przeprowadzona w sposób profesjonalny. Z mojego punktu widzenia bardzo ważna była i jest świetna komunikacja Pani Rekruter z LimnusWork ze mną jako z kandydatem jak również z holenderską agencją i jej klientem. Uprzejmość i cierpliwość, konkretny wyważony ton wypowiedzi, a także pewna dyskrecja Pani Rekruter w zorganizowaniu pracy były z mojego punktu widzenia jako Polaka w Holandii, chcącego zmienić pracę na inną bardzo ważne, gdyż wzbudziło to moje zaufanie. Niejednokrotnie miałem zapytania odnośnie. organizacji i charakteru pracy do klienta i mogłem liczyć w pełni na pomoc Pani Rekruter. Istotna jest dla mnie bardzo dobra komunikacja Pani ze mną jako kandydatem do pracy, jak również fakt, że Pani koordynowała w pełni komunikację z holenderską firmą, spotkanie z nowym pracodawcą i wszystkie formalności związane z umową. Bardzo pomocne okazały się odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania i problemy związane ze zmianą miejsca pracy oraz jej charakterem. Cały proces rekrutacji jak również koordynacja działań zmierzających do podpisania umowy i podjęcia pracy oceniam w sposób bardzo dobry."
Wojciech G. 36 lat, operator maszyn CNC
"Proces rekrutacyjny przebiegał w przyjaznej atmosferze. Konkretne uwagi i przygotowanie do udzielania odpowiedzi, nawet na te najbardziej podstawowe pytania, sprawia, że klient decydujący się na wyjazd do pracy za granicę może spokojnie szykować się i jechać do pracy."
Mateusz K. 44 lat, hydraulik
"Jestem bardzo zadowolony z przebiegu rekrutacji do pracy. Pełen profesjonalizm i komunikatywność sprawiają, że rekrutacja przebiega sprawnie i w miłej atmosferze."
Tomasz S, 37 lat, elektryk przemysłowy
"Świetna agencja!"
Patryk S. 28 lat, logistyk
"Jesteśmy zadowoleni z procesu rekrutacji w Państwa firmie."
Żaneta P. 20 lat, szwaczka, Michał P. 22 lat, szwacz