Formularz kontaktowy

Mężczyzna Kobieta
Lorem ipsum...
  • Polski
  • Deutsch
  • English

Holandia jest pięknym krajem, położonym w zachodniej Europie i obieranym za cel nie tylko przez turystów, ale także i przez osoby szukające pracy. Niewątpliwie liczba dostępnych tam ofert jest naprawdę duża, a Holendrzy poszukując pracowników interesują się również i Polakami, którzy są uznawani za solidnych oraz odpowiedzialnie wywiązujących się z zadań. Kto zatem zastanawia się nad wyjazdem w celach zarobkowych właśnie do Holandii, ten dobrze trafił – na naszym portalu znajdzie mnóstwo ofert!

Aktualne oferty pracy w Holandii

Jesteśmy profesjonalną, polską firmą – agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Krakowie. Współpracujemy z najlepszymi pracodawcami, weryfikując wszystkie oferty, żeby zapewnić pracownikom bezpieczeństwo w trakcie wyjazdu. Dlatego zamiast sięgać po niepewne oferty, jakie samodzielnie się znajdzie, lepiej aplikować do pracy w sprawdzonym miejscu. Na naszym portalu można znaleźć solidne, wartościowe i aktualne oferty, pozwalające spełnić marzenie (lub konieczność) pracy w Holandii.

Holandia - praca dla wszystkich

Wiele osób zastanawia się nad sensem aplikowania na dane stanowisko, ponieważ obawiają się, że nie posiadają wystarczającego wykształcenia, albo też wiedzy, by wykonywać określone zadania. Nasz portal oferuje jednak pracę wszystkim – pracodawcy mają bowiem różne wymagania, a więc oferty są bardzo zróżnicowane. Możliwa jest praca w Holandii bez znajomości języka, ale i taka gdzie znajomość języka będzie dodatkowym atutem lub jest wymagana – podobnie jak wyższe wykształcenie czy doświadczenie. Warto zatem uważnie przyglądać się ofertom, zapoznając z wymaganiami, jakie są w nich wymienione – i nie poddawać się, bo na pewno dla każdego znajdzie się u nas coś odpowiedniego! Często dana praca oferuje wiele wakatów - można więc wyjechać w grupie, by czuć się raźniej.

Sprawdź też ofertę pracy w Niemczech.

Partnerzy biznesowi:

Opinie pracowników:

"Moi kochani, dziękuję Wam za wszystko, co dotąd dla mnie zrobiliście! Jestem zaszczycony że mogę pracować z Wami i dla Was. Mam nadzieję, że Wasi klienci będą również zadowoleni z mojej pracy i że właśnie mnie poleciliście. Specjalne podziękowania dla szefowej - Pani Grażyny, jeszcze raz dziękuję za dotychczasową pomoc - nie wiem jakbym sobie poradził w Niemczech bez Pani wsparcia, wtedy, kiedy jeszcze to słabo rozumiałem j. niemiecki. Teraz jest dużo lepiej, nie potrzebuję już "opieki", ale bardzo sobie cenię Wasze uwagi i doświadczenie oraz czysto bezcenne uwagi. Jesteście najlepsi! I nie zmieniajcie się! Bardzo się cieszę, że z Wami pracuję i nie planuję tego zmieniać."

Jerzy M.,lat 54, instalator elektryczny

"Dziękuję serdecznie za szybką odpowiedź na moje zapytanie, rzetelną i nadzwyczaj uprzejmą informację dotyczącą samego kontraktu i zatrudnienia w Holandii, jak i wszystkich formalności z tym związanych. Proces rekrutacyjny uważam za udany i godny polecenia"

Lech Ch., lat 63, elektryk przemysłowy
"Witam serdecznie, chciałbym podziękować za 100% profesjonalizmu, proces rekrutacji na bardzo wysokim poziomie bezpośredni kontakt z biurem w Holandii i pracodawcą holenderskim możliwość negocjacji stawek naprawdę jestem pod wrażeniem .Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam."
Krzysztof G. 43 lat, mechanik samochodowy
"Rekrutacja przeprowadzona w sposób profesjonalny. Z mojego punktu widzenia bardzo ważna była i jest świetna komunikacja Pani Rekruter z LimnusWork ze mną jako z kandydatem jak również z holenderską agencją i jej klientem. Uprzejmość i cierpliwość, konkretny wyważony ton wypowiedzi, a także pewna dyskrecja Pani Rekruter w zorganizowaniu pracy były z mojego punktu widzenia jako Polaka w Holandii, chcącego zmienić pracę na inną bardzo ważne, gdyż wzbudziło to moje zaufanie. Niejednokrotnie miałem zapytania odnośnie. organizacji i charakteru pracy do klienta i mogłem liczyć w pełni na pomoc Pani Rekruter. Istotna jest dla mnie bardzo dobra komunikacja Pani ze mną jako kandydatem do pracy, jak również fakt, że Pani koordynowała w pełni komunikację z holenderską firmą, spotkanie z nowym pracodawcą i wszystkie formalności związane z umową. Bardzo pomocne okazały się odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania i problemy związane ze zmianą miejsca pracy oraz jej charakterem. Cały proces rekrutacji jak również koordynacja działań zmierzających do podpisania umowy i podjęcia pracy oceniam w sposób bardzo dobry."
Wojciech G. 36 lat, operator maszyn CNC
"Proces rekrutacyjny przebiegał w przyjaznej atmosferze. Konkretne uwagi i przygotowanie do udzielania odpowiedzi, nawet na te najbardziej podstawowe pytania, sprawia, że klient decydujący się na wyjazd do pracy za granicę może spokojnie szykować się i jechać do pracy."
Mateusz K. 44 lat, hydraulik
"Jestem bardzo zadowolony z przebiegu rekrutacji do pracy. Pełen profesjonalizm i komunikatywność sprawiają, że rekrutacja przebiega sprawnie i w miłej atmosferze."
Tomasz S, 37 lat, elektryk przemysłowy
"Świetna agencja!"
Patryk S. 28 lat, logistyk
"Jesteśmy zadowoleni z procesu rekrutacji w Państwa firmie."
Żaneta P. 20 lat, szwaczka, Michał P. 22 lat, szwacz