Formularz kontaktowy

Mężczyzna Kobieta
Lorem ipsum...
  • Polski
  • Deutsch
  • English

Mnóstwo Polaków poszukuje pracy poza granicami naszego kraju – liczą bowiem na lepsze zarobki, by szybciej uzbierać na przykład na własny dom czy dobry samochód. Oczywiście, wielu osobom się udaje, a stopień zadowolenia z płacy jest duży, skoro zachęcają kolejnych do podjęcia podobnej decyzji, albo nie chcą zbyt szybko rezygnować z otrzymanego stanowiska. Najpopularniejszym kierunkiem wyjazdów są Niemcy – ponieważ to kraj bogaty, a ulokowany najbliżej Polski. Jeśli i Ty zastanawiasz się nad wyjazdem do pracy za granicę i chcesz znaleźć solidną, bezpieczną, wartościową ofertę w Niemczech, na naszej stronie możesz to łatwo zrobić!

Oferty pracy w Niemczech

Jesteśmy prężnie działającą, polską firmą – agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Krakowie. Na naszym portalu wszyscy zainteresowani mogą znaleźć solidne oferty pracy poza granicami naszego kraju, a są to prace tymczasowe, albo na czas dłuższy, ściśle nieokreślony – choć przeważają te pierwsze. Rozsądnie jest korzystać z naszego pośrednictwa, ponieważ sprawdzamy swoich klientów zarówno jeśli chodzi o pracowników, jak i ewentualnych pracodawców – Polacy mają więc gwarancję, że jadą w miejsce bezpieczne, gdzie nikt nie będzie wyzyskiwany, a zapłata będzie adekwatna do zawartej umowy i wykonanej pracy. Od kandydatów nie oczekujemy zaś wiele – znajdzie się coś zarówno dla wykształconych, z biegłym językiem niemieckim, jak i dla osób, które dopiero wchodzą na rynek pracy, ale nie mogą się pochwalić ani znajomością języka, ani dyplomem.

Praca w Niemczech od zaraz

Na naszym portalu można z łatwością zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy w różnych miejscach, a dzięki pomocnym wyszukiwarkom łatwo jest znaleźć interesującą branżę czy region. Łatwo jest także sprawdzić konkretniejsze dane – na przykład dotyczące daty wyjazdu, albo zadań jakie będzie się wykonywało. Liczba wakatów rzadko wynosi jeden – dlatego można nawet pokusić się o wyjazd w towarzystwie, by pracowało się raźniej.

Znajdź także pracę w Holandii.

Partnerzy biznesowi:

Opinie pracowników:

"Moi kochani, dziękuję Wam za wszystko, co dotąd dla mnie zrobiliście! Jestem zaszczycony że mogę pracować z Wami i dla Was. Mam nadzieję, że Wasi klienci będą również zadowoleni z mojej pracy i że właśnie mnie poleciliście. Specjalne podziękowania dla szefowej - Pani Grażyny, jeszcze raz dziękuję za dotychczasową pomoc - nie wiem jakbym sobie poradził w Niemczech bez Pani wsparcia, wtedy, kiedy jeszcze to słabo rozumiałem j. niemiecki. Teraz jest dużo lepiej, nie potrzebuję już "opieki", ale bardzo sobie cenię Wasze uwagi i doświadczenie oraz czysto bezcenne uwagi. Jesteście najlepsi! I nie zmieniajcie się! Bardzo się cieszę, że z Wami pracuję i nie planuję tego zmieniać."

Jerzy M.,lat 54, instalator elektryczny

"Dziękuję serdecznie za szybką odpowiedź na moje zapytanie, rzetelną i nadzwyczaj uprzejmą informację dotyczącą samego kontraktu i zatrudnienia w Holandii, jak i wszystkich formalności z tym związanych. Proces rekrutacyjny uważam za udany i godny polecenia"

Lech Ch., lat 63, elektryk przemysłowy
"Witam serdecznie, chciałbym podziękować za 100% profesjonalizmu, proces rekrutacji na bardzo wysokim poziomie bezpośredni kontakt z biurem w Holandii i pracodawcą holenderskim możliwość negocjacji stawek naprawdę jestem pod wrażeniem .Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam."
Krzysztof G. 43 lat, mechanik samochodowy
"Rekrutacja przeprowadzona w sposób profesjonalny. Z mojego punktu widzenia bardzo ważna była i jest świetna komunikacja Pani Rekruter z LimnusWork ze mną jako z kandydatem jak również z holenderską agencją i jej klientem. Uprzejmość i cierpliwość, konkretny wyważony ton wypowiedzi, a także pewna dyskrecja Pani Rekruter w zorganizowaniu pracy były z mojego punktu widzenia jako Polaka w Holandii, chcącego zmienić pracę na inną bardzo ważne, gdyż wzbudziło to moje zaufanie. Niejednokrotnie miałem zapytania odnośnie. organizacji i charakteru pracy do klienta i mogłem liczyć w pełni na pomoc Pani Rekruter. Istotna jest dla mnie bardzo dobra komunikacja Pani ze mną jako kandydatem do pracy, jak również fakt, że Pani koordynowała w pełni komunikację z holenderską firmą, spotkanie z nowym pracodawcą i wszystkie formalności związane z umową. Bardzo pomocne okazały się odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania i problemy związane ze zmianą miejsca pracy oraz jej charakterem. Cały proces rekrutacji jak również koordynacja działań zmierzających do podpisania umowy i podjęcia pracy oceniam w sposób bardzo dobry."
Wojciech G. 36 lat, operator maszyn CNC
"Proces rekrutacyjny przebiegał w przyjaznej atmosferze. Konkretne uwagi i przygotowanie do udzielania odpowiedzi, nawet na te najbardziej podstawowe pytania, sprawia, że klient decydujący się na wyjazd do pracy za granicę może spokojnie szykować się i jechać do pracy."
Mateusz K. 44 lat, hydraulik
"Jestem bardzo zadowolony z przebiegu rekrutacji do pracy. Pełen profesjonalizm i komunikatywność sprawiają, że rekrutacja przebiega sprawnie i w miłej atmosferze."
Tomasz S, 37 lat, elektryk przemysłowy
"Świetna agencja!"
Patryk S. 28 lat, logistyk
"Jesteśmy zadowoleni z procesu rekrutacji w Państwa firmie."
Żaneta P. 20 lat, szwaczka, Michał P. 22 lat, szwacz