Formularz kontaktowy

Mann Frau
Lorem ipsum...
  • Polski
  • Deutsch
  • English

LimnusWork Sp. z o.o. ist ein aufstrebendes Personaldienstleistungsunternehmen, das auf die Vermittlung von qualifiziertem Fachpersonal spezialisiert ist. Wir vermitteln Fachkräfte in den Bereichen Handwerk, Schwerindustrie, Metallbearbeitung, Logistik, Gastronomie, Produktion, Altenbetreuung, Landwirtschaft und Gartenbau.

Unser Unternehmen besteht aus einem jungen, dynamischen Mitarbeiterteam mit langjähriger Erfahrung im Bereich Personalvermittlung und sieht sich als Bindeglied zwischen Mitarbeiter und Unternehmen. Somit verfügen wir über ein breites Know-how und können Leistungen zu höchster Qualität gewährleisten.

Wir suchen Mitarbeiter, die Ihren Anforderungen entsprechen. Die Überprüfung der Sprachkenntnisse ist fester Bestandteil unseres Rekrutierungsprozesses! So können Sie sicher sein, dass Sie qualifiziertes Personal mit den jeweils erforderlichen Deutschkenntnissen erhalten.

 

Zusammenarbeit mit uns lohnt sich

 

  •  Wir haben einen eigenen Bewerberpool von qualifizierten, spezialisierten und motivierten Bewerber/innen.
  •  Wir haben in unterschiedlichen Einsätzen qualifizierte und motivierte Mitarbeiter/innen.
  •  Wir erstellen ein Anforderungsprofil für den potentiellen Bewerber des zu besetzenden Arbeitsplatzes.
  •  Wir lernen für Sie in einem vorab geführten Bewerbungsgespräch mögliche Kandidaten/innen persönlich kennen.
  •  Wir schlagen Ihnen qualifizierte, ausgewählte Bewerber/innen vor.

 

Profitieren Sie von unseren Erfahrungen und unserem vielfältigen Netzwerk.

o-nas

Unsere Partner

Opinie pracowników:

"Moi kochani, dziękuję Wam za wszystko, co dotąd dla mnie zrobiliście! Jestem zaszczycony że mogę pracować z Wami i dla Was. Mam nadzieję, że Wasi klienci będą również zadowoleni z mojej pracy i że właśnie mnie poleciliście. Specjalne podziękowania dla szefowej - Pani Grażyny, jeszcze raz dziękuję za dotychczasową pomoc - nie wiem jakbym sobie poradził w Niemczech bez Pani wsparcia, wtedy, kiedy jeszcze to słabo rozumiałem j. niemiecki. Teraz jest dużo lepiej, nie potrzebuję już "opieki", ale bardzo sobie cenię Wasze uwagi i doświadczenie oraz czysto bezcenne uwagi. Jesteście najlepsi! I nie zmieniajcie się! Bardzo się cieszę, że z Wami pracuję i nie planuję tego zmieniać."

Jerzy M.,lat 54, instalator elektryczny

"Dziękuję serdecznie za szybką odpowiedź na moje zapytanie, rzetelną i nadzwyczaj uprzejmą informację dotyczącą samego kontraktu i zatrudnienia w Holandii, jak i wszystkich formalności z tym związanych. Proces rekrutacyjny uważam za udany i godny polecenia"

Lech Ch., lat 63, elektryk przemysłowy
"Witam serdecznie, chciałbym podziękować za 100% profesjonalizmu, proces rekrutacji na bardzo wysokim poziomie bezpośredni kontakt z biurem w Holandii i pracodawcą holenderskim możliwość negocjacji stawek naprawdę jestem pod wrażeniem .Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam."
Krzysztof G. 43 lat, mechanik samochodowy
"Rekrutacja przeprowadzona w sposób profesjonalny. Z mojego punktu widzenia bardzo ważna była i jest świetna komunikacja Pani Rekruter z LimnusWork ze mną jako z kandydatem jak również z holenderską agencją i jej klientem. Uprzejmość i cierpliwość, konkretny wyważony ton wypowiedzi, a także pewna dyskrecja Pani Rekruter w zorganizowaniu pracy były z mojego punktu widzenia jako Polaka w Holandii, chcącego zmienić pracę na inną bardzo ważne, gdyż wzbudziło to moje zaufanie. Niejednokrotnie miałem zapytania odnośnie. organizacji i charakteru pracy do klienta i mogłem liczyć w pełni na pomoc Pani Rekruter. Istotna jest dla mnie bardzo dobra komunikacja Pani ze mną jako kandydatem do pracy, jak również fakt, że Pani koordynowała w pełni komunikację z holenderską firmą, spotkanie z nowym pracodawcą i wszystkie formalności związane z umową. Bardzo pomocne okazały się odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania i problemy związane ze zmianą miejsca pracy oraz jej charakterem. Cały proces rekrutacji jak również koordynacja działań zmierzających do podpisania umowy i podjęcia pracy oceniam w sposób bardzo dobry."
Wojciech G. 36 lat, operator maszyn CNC
"Proces rekrutacyjny przebiegał w przyjaznej atmosferze. Konkretne uwagi i przygotowanie do udzielania odpowiedzi, nawet na te najbardziej podstawowe pytania, sprawia, że klient decydujący się na wyjazd do pracy za granicę może spokojnie szykować się i jechać do pracy."
Mateusz K. 44 lat, hydraulik
"Jestem bardzo zadowolony z przebiegu rekrutacji do pracy. Pełen profesjonalizm i komunikatywność sprawiają, że rekrutacja przebiega sprawnie i w miłej atmosferze."
Tomasz S, 37 lat, elektryk przemysłowy
"Świetna agencja!"
Patryk S. 28 lat, logistyk
"Jesteśmy zadowoleni z procesu rekrutacji w Państwa firmie."
Żaneta P. 20 lat, szwaczka, Michał P. 22 lat, szwacz