Formularz kontaktowy

Men Woman
Lorem ipsum...
  • Polski
  • Deutsch
  • English

LimnusWork Sp. z o.o. Sp. k. is a strategic partner in the field of staff recruitment and selection, cooperating with employers from Germany, Austria and Switzerland. We specialize in the search for skilled workers in the following areas:

 

  • Building industry
  • Metallurgical industry
  • Logistics
  • Gastronomy
  • Engineering
  • Medicine

 

Confidence and reliability

 

We connect professionalism with commitment, trustworthiness with ability. Securing the best employees for our foreign partners is our priority. We provide full support and professional help at all stages of cooperation to both employers and recruited staff. We set our sights on finding employees whose work will enhance the effectiveness of your company and the fulfillment of your goals as well as your personal and professional satisfaction.

 

Quick response to our clients’ needs

 

We do our best to make the recruitment process satisfactory. We are experts in the field of recruitment and we are willing to share our knowledge and experience.

 

photo1

 

photo2

 

Team and partners with deep knowledge of European labour markets

 

We daily give full measure to support our clients. Our professionally trained consultants conduct recruitment processes for demanding foreign partners on a daily basis. We are fully aware of the responsibility we bear before our clients, both prospective employees and employers, and we are determined to constantly seek new solutions guaranteeing satisfaction to every party. We take great care to maintain regular contact with our clients in order to build and sustain mutual trust.

 

Reaching suitable candidates

 

Careful selection of employees and comprehensive services in the field of employment agency are our priorities. While working with clients and candidates we have learnt to reach optimal solutions for both parties. Constant expanding of our candidate database enables us to find suitable employees to meet the expectations of our clients. We meticulously select job applications, conduct interviews and check reference in order to present to our clients only the most satisfactory candidacies for the offered positions.

 

Work with us

 

Working with us gives you the opportunity to lower recruitment and administrative costs, transferring the inconvenient and long-lasting recruitment processes to our agency. We always select our staff according to the individual needs of our clients.

Bussiness partners

Opinie pracowników:

"Moi kochani, dziękuję Wam za wszystko, co dotąd dla mnie zrobiliście! Jestem zaszczycony że mogę pracować z Wami i dla Was. Mam nadzieję, że Wasi klienci będą również zadowoleni z mojej pracy i że właśnie mnie poleciliście. Specjalne podziękowania dla szefowej - Pani Grażyny, jeszcze raz dziękuję za dotychczasową pomoc - nie wiem jakbym sobie poradził w Niemczech bez Pani wsparcia, wtedy, kiedy jeszcze to słabo rozumiałem j. niemiecki. Teraz jest dużo lepiej, nie potrzebuję już "opieki", ale bardzo sobie cenię Wasze uwagi i doświadczenie oraz czysto bezcenne uwagi. Jesteście najlepsi! I nie zmieniajcie się! Bardzo się cieszę, że z Wami pracuję i nie planuję tego zmieniać."

Jerzy M.,lat 54, instalator elektryczny

"Dziękuję serdecznie za szybką odpowiedź na moje zapytanie, rzetelną i nadzwyczaj uprzejmą informację dotyczącą samego kontraktu i zatrudnienia w Holandii, jak i wszystkich formalności z tym związanych. Proces rekrutacyjny uważam za udany i godny polecenia"

Lech Ch., lat 63, elektryk przemysłowy
"Witam serdecznie, chciałbym podziękować za 100% profesjonalizmu, proces rekrutacji na bardzo wysokim poziomie bezpośredni kontakt z biurem w Holandii i pracodawcą holenderskim możliwość negocjacji stawek naprawdę jestem pod wrażeniem .Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam."
Krzysztof G. 43 lat, mechanik samochodowy
"Rekrutacja przeprowadzona w sposób profesjonalny. Z mojego punktu widzenia bardzo ważna była i jest świetna komunikacja Pani Rekruter z LimnusWork ze mną jako z kandydatem jak również z holenderską agencją i jej klientem. Uprzejmość i cierpliwość, konkretny wyważony ton wypowiedzi, a także pewna dyskrecja Pani Rekruter w zorganizowaniu pracy były z mojego punktu widzenia jako Polaka w Holandii, chcącego zmienić pracę na inną bardzo ważne, gdyż wzbudziło to moje zaufanie. Niejednokrotnie miałem zapytania odnośnie. organizacji i charakteru pracy do klienta i mogłem liczyć w pełni na pomoc Pani Rekruter. Istotna jest dla mnie bardzo dobra komunikacja Pani ze mną jako kandydatem do pracy, jak również fakt, że Pani koordynowała w pełni komunikację z holenderską firmą, spotkanie z nowym pracodawcą i wszystkie formalności związane z umową. Bardzo pomocne okazały się odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania i problemy związane ze zmianą miejsca pracy oraz jej charakterem. Cały proces rekrutacji jak również koordynacja działań zmierzających do podpisania umowy i podjęcia pracy oceniam w sposób bardzo dobry."
Wojciech G. 36 lat, operator maszyn CNC
"Proces rekrutacyjny przebiegał w przyjaznej atmosferze. Konkretne uwagi i przygotowanie do udzielania odpowiedzi, nawet na te najbardziej podstawowe pytania, sprawia, że klient decydujący się na wyjazd do pracy za granicę może spokojnie szykować się i jechać do pracy."
Mateusz K. 44 lat, hydraulik
"Jestem bardzo zadowolony z przebiegu rekrutacji do pracy. Pełen profesjonalizm i komunikatywność sprawiają, że rekrutacja przebiega sprawnie i w miłej atmosferze."
Tomasz S, 37 lat, elektryk przemysłowy
"Świetna agencja!"
Patryk S. 28 lat, logistyk
"Jesteśmy zadowoleni z procesu rekrutacji w Państwa firmie."
Żaneta P. 20 lat, szwaczka, Michał P. 22 lat, szwacz