Formularz kontaktowy

Mann Frau
Lorem ipsum...
  • Polski
  • Deutsch
  • English

Für Unternehmen

LimnusWork Sp. z o.o. steht für Sicherheit und Zuverlässigkeit!

Professionalität, Engagement, Vertrauen und Beraterkompetenz verbinden sich bei uns zu einer erfolgreichen Einheit. Unsere Priorität liegt auf der Bereitstellung eines professionellen Services für alle unsere Kunden. Sowohl Arbeitgeber als auch Arbeitnehmer werden in allen Phasen der Zusammenarbeit fachkompetent beraten und unterstützt. Unser Anspruch ist es, gemeinsam mit Ihnen genau die Mitarbeiter zu finden, die den Erfolg Ihres Unternehmens dauerhaft stärken.

Unser Ziel: Schnelle und effiziente Personalvermittlung

Vertrauen Sie auf unsere Erfahrung und unsere jahrzehntelange Beratungskompetenz. Denn wir tun alles dafür, dass Sie mit uns als Partner für professionelle Personalvermittlung rundum zufrieden sind. Das können Sie von uns erwarten.

Wir übernehmen für Sie alle Schritte des Rekrutierungsprozesses

photo1

 

photo2

Personalvermittlung

Passgenau zu Ihren Anforderungen rekrutieren wir exakt die Kandidaten, die Ihre unternehmerischen Herausforderungen meistern: Von der Suche und Identifikation geeignetes Personals über die Erstellung des Bewerberprofils bis zum Vorstellungsgespräch. Dabei berücksichtigen wir bei der Auswahl der Kandidaten neben den fachlichen Kompetenzen auch die persönlichen Eigenschaften und Ziele. Sie entscheiden sich am Ende nur noch für den besten Kandidaten und sparen damit kostbare Zeit.

Ihre Vorteile

  • keine zeitintensive Personalsuche durch Ihre Personalabteilung
  • Kosteneinsparung für Zeitungsannoncen, Rücksendung von Bewerbungsunterlagen
  • Kosten für unsere Dienstleistung fallen erst dann an, wenn wir den passenden Mitarbeiter gefunden haben

 

 

Outsourcing (Auslagerung)

Manchmal ist es sinnvoll und von großem Nutzen Arbeiten, Aufgaben und Tätigkeitsbereiche aus dem eigenen Unternehmen auszulagern. Limnus-Work übernimmt den gesamten Auftrag zur Realisierung des Produktes/ der Leistung in eigener Regie, Haftung und Verantwortung. Der Kunde kann sich somit auf seine Kernkompetenzen konzentrieren.

Ihre Vorteile

  • Steigerung Ihrer Ertragschancen durch Umwandlung von Personalkosten in planbare Sachkosten
  • Betreuung und Beratung durch Ihren persönlichen Ansprechpartner
  • Reduzierung der Personaladministration

 

 

Unsere Partner

Opinie pracowników:

"Moi kochani, dziękuję Wam za wszystko, co dotąd dla mnie zrobiliście! Jestem zaszczycony że mogę pracować z Wami i dla Was. Mam nadzieję, że Wasi klienci będą również zadowoleni z mojej pracy i że właśnie mnie poleciliście. Specjalne podziękowania dla szefowej - Pani Grażyny, jeszcze raz dziękuję za dotychczasową pomoc - nie wiem jakbym sobie poradził w Niemczech bez Pani wsparcia, wtedy, kiedy jeszcze to słabo rozumiałem j. niemiecki. Teraz jest dużo lepiej, nie potrzebuję już "opieki", ale bardzo sobie cenię Wasze uwagi i doświadczenie oraz czysto bezcenne uwagi. Jesteście najlepsi! I nie zmieniajcie się! Bardzo się cieszę, że z Wami pracuję i nie planuję tego zmieniać."

Jerzy M.,lat 54, instalator elektryczny

"Dziękuję serdecznie za szybką odpowiedź na moje zapytanie, rzetelną i nadzwyczaj uprzejmą informację dotyczącą samego kontraktu i zatrudnienia w Holandii, jak i wszystkich formalności z tym związanych. Proces rekrutacyjny uważam za udany i godny polecenia"

Lech Ch., lat 63, elektryk przemysłowy
"Witam serdecznie, chciałbym podziękować za 100% profesjonalizmu, proces rekrutacji na bardzo wysokim poziomie bezpośredni kontakt z biurem w Holandii i pracodawcą holenderskim możliwość negocjacji stawek naprawdę jestem pod wrażeniem .Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam."
Krzysztof G. 43 lat, mechanik samochodowy
"Rekrutacja przeprowadzona w sposób profesjonalny. Z mojego punktu widzenia bardzo ważna była i jest świetna komunikacja Pani Rekruter z LimnusWork ze mną jako z kandydatem jak również z holenderską agencją i jej klientem. Uprzejmość i cierpliwość, konkretny wyważony ton wypowiedzi, a także pewna dyskrecja Pani Rekruter w zorganizowaniu pracy były z mojego punktu widzenia jako Polaka w Holandii, chcącego zmienić pracę na inną bardzo ważne, gdyż wzbudziło to moje zaufanie. Niejednokrotnie miałem zapytania odnośnie. organizacji i charakteru pracy do klienta i mogłem liczyć w pełni na pomoc Pani Rekruter. Istotna jest dla mnie bardzo dobra komunikacja Pani ze mną jako kandydatem do pracy, jak również fakt, że Pani koordynowała w pełni komunikację z holenderską firmą, spotkanie z nowym pracodawcą i wszystkie formalności związane z umową. Bardzo pomocne okazały się odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania i problemy związane ze zmianą miejsca pracy oraz jej charakterem. Cały proces rekrutacji jak również koordynacja działań zmierzających do podpisania umowy i podjęcia pracy oceniam w sposób bardzo dobry."
Wojciech G. 36 lat, operator maszyn CNC
"Proces rekrutacyjny przebiegał w przyjaznej atmosferze. Konkretne uwagi i przygotowanie do udzielania odpowiedzi, nawet na te najbardziej podstawowe pytania, sprawia, że klient decydujący się na wyjazd do pracy za granicę może spokojnie szykować się i jechać do pracy."
Mateusz K. 44 lat, hydraulik
"Jestem bardzo zadowolony z przebiegu rekrutacji do pracy. Pełen profesjonalizm i komunikatywność sprawiają, że rekrutacja przebiega sprawnie i w miłej atmosferze."
Tomasz S, 37 lat, elektryk przemysłowy
"Świetna agencja!"
Patryk S. 28 lat, logistyk
"Jesteśmy zadowoleni z procesu rekrutacji w Państwa firmie."
Żaneta P. 20 lat, szwaczka, Michał P. 22 lat, szwacz