Formularz kontaktowy

Mężczyzna Kobieta
Lorem ipsum...
  • Polski
  • Deutsch
  • English

LimnusWork Sp. z o.o. Sp. k. to strategiczny partner w zakresie rekrutacji i selekcji personelu na potrzeby pracodawców z Niemiec, Polski, Austrii, Holandii i Szwajcarii. Specjalizujemy się w poszukiwaniu wykwalifikowanych pracowników.

 

Cechuje nas pewność i niezawodność

Profesjonalizm, zaangażowanie, zaufanie i kompetencja stanowią u nas jedną całość. Naszym priorytetem jest zapewnienie współpracujących z nami partnerom najlepszych pracowników. Zarówno pracodawcom jak i rekrutowanemu przez nas personelowi zapewniamy pełne wsparcie oraz fachową pomoc na każdym etapie współpracy. Stawiamy sobie za cel znalezienie pracowników, którzy dzięki swojej pracy przyczynią się do wzrostu efektywności Państwa firmy oraz do realizacji Państwa celów i zwiększenia satysfakcji osobistej i zawodowej.

 

Nasz cel: szybka reakcja na zapotrzebowanie naszych klientów

Dokładamy najlepszych starań, abyście Państwo jako nasi partnerzy byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług rekrutacyjnych. Jesteśmy ekspertami w rekrutacji, służymy swoją wiedzą i doświadczeniem.

photo1

 

photo2

 

Nasz zespół tworzą pracownicy i partnerzy dobrze znający realia rynków pracy.

Codziennie dajemy z siebie wszystko, aby kompleksowo wesprzeć naszych kontrahentów. Doskonale przeszkoleni Rekruterzy regularnie przeprowadzają procesy rekrutacyjne dla wymagających partnerów krajowych i zagranicznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużą odpowiedzialność ponosimy zarówno przed pracownikami jak i pracodawcami, dlatego z pełnym zaangażowaniem, nieustannie szukamy nowych rozwiązań, gwarantujących zadowolenie każdej ze stron. Dbamy także o systematyczny kontakt z naszymi kontrahentami, gdyż są one nieodzownym czynnikiem budowania wzajemnego zaufania.

 

 

Pomagamy dotrzeć do właściwych kandydatów

Staranny dobór pracowników i kompleksowe usługi z zakresu pośrednictwa pracy są naszymi priorytetami. Pracując z kontrahentami i kandydatami, nauczyliśmy się efektywnie szukać optymalnego rozwiązania dla obu stron. Stale poszerzamy naszą bazę kandydatów, co pozwala nam na znalezienie właściwych pracowników spełniających oczekiwania naszych klientów. Bardzo dokładnie selekcjonujemy aplikacje kandydatów, przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne, sprawdzamy referencje i przedstawiamy naszym kontrahentom tylko i wyłącznie odpowiednie, dobrze dobrane kandydatury do oferowanego stanowiska pracy.

 

 

Dlaczego warto z nami współpracować

Podejmując współpracę z nami chronicie Państwo swoją firmę przed ponoszeniem kosztów rekrutacyjnych i administracyjnych przenosząc na naszą agencję przeprowadzanie kłopotliwych i długotrwałych procesów rekrutacyjnych. Personel dobieramy indywidualnie do potrzeb Państwa firmy.

Partnerzy biznesowi: