Formularz kontaktowy

Mężczyzna Kobieta
Lorem ipsum...
  • Polski
  • Deutsch
  • English

Mnóstwo Polaków poszukuje pracy poza granicami naszego kraju – liczą bowiem na lepsze zarobki, by szybciej uzbierać na przykład na własny dom czy dobry samochód. Oczywiście, wielu osobom się udaje, a stopień zadowolenia z płacy jest duży, skoro zachęcają kolejnych do podjęcia podobnej decyzji, albo nie chcą zbyt szybko rezygnować z otrzymanego stanowiska. Najpopularniejszym kierunkiem wyjazdów są Niemcy – ponieważ to kraj bogaty, a ulokowany najbliżej Polski. Jeśli i Ty zastanawiasz się nad wyjazdem do pracy za granicę i chcesz znaleźć solidną, bezpieczną, wartościową ofertę w Niemczech, na naszej stronie możesz to łatwo zrobić!

Oferty pracy w Niemczech

Jesteśmy prężnie działającą, polską firmą – agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Krakowie. Na naszym portalu wszyscy zainteresowani mogą znaleźć solidne oferty pracy poza granicami naszego kraju, a są to prace tymczasowe, albo na czas dłuższy, ściśle nieokreślony – choć przeważają te pierwsze. Rozsądnie jest korzystać z naszego pośrednictwa, ponieważ sprawdzamy swoich klientów zarówno jeśli chodzi o pracowników, jak i ewentualnych pracodawców – Polacy mają więc gwarancję, że jadą w miejsce bezpieczne, gdzie nikt nie będzie wyzyskiwany, a zapłata będzie adekwatna do zawartej umowy i wykonanej pracy. Od kandydatów nie oczekujemy zaś wiele – znajdzie się coś zarówno dla wykształconych, z biegłym językiem niemieckim, jak i dla osób, które dopiero wchodzą na rynek pracy, ale nie mogą się pochwalić ani znajomością języka, ani dyplomem.

Praca w Niemczech od zaraz

Na naszym portalu można z łatwością zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy w różnych miejscach, a dzięki pomocnym wyszukiwarkom łatwo jest znaleźć interesującą branżę czy region. Łatwo jest także sprawdzić konkretniejsze dane – na przykład dotyczące daty wyjazdu, albo zadań jakie będzie się wykonywało. Liczba wakatów rzadko wynosi jeden – dlatego można nawet pokusić się o wyjazd w towarzystwie, by pracowało się raźniej.

Znajdź także pracę w Holandii.

Partnerzy biznesowi: