Formularz kontaktowy

Mężczyzna Kobieta
Lorem ipsum...
  • Polski
  • Deutsch
  • English
Grażyna Kuszewska
Prokurent

Pomysłodawca, współzałożyciel firmy LimnusWork Sp. z o.o. Sp. k.– Agencji Pośrednictwa Pracy z siedzibą w Krakowie. Z wykształcenia mgr filologii niemieckiej oraz absolwentka studiów podyplomowych dla tłumaczy tekstów specjalistycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 2008 r. aktywnie zajmująca się obsługą klienta niemieckojęzycznego, w tym od 2012 r. ściśle związana z branżą HR rozwijając, wspierając i koordynując procesy rekrutacyjne o różnych profilach.

Kamil Kuszewski
Prezes Zarządu

Pomysłodawca, współzałożyciel, Prezes Zarządu firmy LimnusWork Sp. z o.o. Sp. k. – Agencji Pośrednictwa Pracy z siedzibą w Krakowie. Z wykształcenia mgr inż. geotechniki i hydrogeologii na AGH w Krakowie. Od 2007 r. aktywnie zajmujący się marketingiem, sprzedażą i przedsiębiorczością, ściśle związany z branżą HR od 2009r.

Tomasz Łapaj
Recruitment Manager
+48508199988

Absolwent studiów Business Economics Master Double Degree realizowanych w ramach współpracy polskiej oraz słowackiej uczelni. Od kilku lat specjalizuje się w obsłudze klientów biznesowych i rekrutacji. Jest pasjonatem sportu oraz interesuje się branżą HR. W LimnusWork odpowiada za przeprowadzanie kompleksowych procesów rekrutacyjnych oraz obsługę partnerów anglojęzycznych. Jego komunikatywność i zaangażowanie pomagają w rozwiązywaniu problemów kontrahentów oraz pracowników. Najbardziej motywuje go satysfakcja klientów.

Agnieszka Ratuszek
Sales & Recruitment Specialist (Deutschland, Austria, Switzerland)
+48518089049

Absolwentka filologii germańskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, pasjonatka języka niemieckiego. Od wielu lat jest czynna zawodowo jako specjalista ds. rekrutacji. W LimnusWork jest odpowiedzialna za planowanie i realizację projektów rekrutacyjnych, jak i również za współpracę z niemieckimi kontrahentami. Codzienny kontakt z klientem sprawia jej ogromną radość. Z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Jej priorytetem jest pomoc każdemu kandydatowi w znalezieniu jego wymarzonej pracy.

Rita Bugaj
Recruitment Specialist (Deutschland, Austria)
+48504906510

Absolwentka Uniwersytetu w Bonn, kilkanaście lat mieszkała i pracowała w Niemczech, zdobywając doświadczenie w branży usługowej, HR w międzynarodowym środowisku. Codzienny kontakt z językiem niemieckim oraz bezpośrednia praca z Klientem sprawiają jej radość i dają poczucie satysfakcji. Pasjonatka jazdy na rowerze, konsekwentnie dążąca do wybranego celu, u innych ceni pozytywne nastawienie do świata, szczerość oraz bezpośredniość. W LimnusWork wspiera procesy rekrutacji, umożliwiając kandydatom zatrudnienie w krajach niemieckojęzycznych.

Izabela Dyrba
Recruitment Specialist
+48511771704

Absolwentka kulturoznawstwa ze specjalizacją media i publicystyka kulturalna. Pasjonatka psychologii, sztuki i pieszych wędrówek. Przez kilka lat mieszkała i pracowała w Anglii, zdobywając cenne doświadczenie w obsłudze klienta. Dzięki podróżom język angielski stał się jej pasją. W LimnusWork zajmuje się procesem rekrutacji kandydatów na rynek Holenderski i Belgijski. Największą satysfakcję daje jej kontakt z klientem anglojęzycznym.

Partnerzy biznesowi: