Formularz kontaktowy

Mężczyzna Kobieta
Lorem ipsum...
  • Polski
  • Deutsch
  • English
Grażyna Kuszewska
Prezes Zarządu/CEO

Pomysłodawca, współzałożyciel, Prezes Zarządu/CEO firmy LimnusWork Sp. z o.o. – Agencji Pośrednictwa Pracy z siedzibą w Krakowie. Z wykształcenia mgr filologii niemieckiej oraz absolwentka studiów podyplomowych dla tłumaczy tekstów specjalistycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 2008 r. aktywnie zajmująca się obsługą klienta niemieckojęzycznego, w tym od 2012 r. ściśle związana z branżą HR rozwijając, wspierając i koordynując procesy rekrutacyjne o różnych profilach.

Kamil Kuszewski
Członek Zarządu/Vice CEO

Pomysłodawca, współzałożyciel, Członek Zarządu/Vice CEO firmy LimnusWork Sp. z o.o. – Agencji Pośrednictwa Pracy z siedzibą w Krakowie. Z wykształcenia mgr inż. geotechniki i hydrogeologii na AGH w Krakowie. Od 2007 r. aktywnie zajmujący się marketingiem, sprzedażą i przedsiębiorczością, ściśle związany z branżą HR od 2009r.

Barbara Polna
Recruitment Manager
+48508199988

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jest osobą otwartą, komunikatywną oraz ambitną co z pasją wykorzystywała w budowie swojej kariery zawodowej. Lubi pracę z ludźmi oraz stawiać czoła nowym wyzwaniom. W LimnusWork Sp. z o.o. jest odpowiedzialna za rozwój firmy na rynku holenderskim oraz polskim. Aktywnie wspiera i reprezentuje zarząd spółki dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu.

Agnieszka Pacyga
Sales & Recruitment Specialist (Deutschland, Austria, Switzerland)
+48518089049

Absolwentka filologii germańskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, pasjonatka języka niemieckiego. Od wielu lat jest czynna zawodowo jako specjalista ds. rekrutacji. W LimnusWork jest odpowiedzialna za planowanie i realizację projektów rekrutacyjnych, jak i również za współpracę z niemieckimi kontrahentami. Codzienny kontakt z klientem sprawia jej ogromną radość. Z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Jej priorytetem jest pomoc każdemu kandydatowi w znalezieniu jego wymarzonej pracy.

Natalia Głowicka
Recruitment Specialist (Deutschland, Austria)
+48514746777

Absolwentka filologii germańskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Swoją przygodę z językiem niemieckim zaczęła już w technikum o profilu hotelarskim, wyjeżdżając na praktyki do hotelu znajdującego się w Bawarii. Dzięki codziennej styczności z żywym językiem (zarówno z językiem potocznym jak i dialektem bawarskim) rozwijała swoją znajomość języka niemieckiego jak i zapoznawała się z kulturą i historią Niemiec. W trakcie studiów pracowała jako specjalistka ds. mailowych z językiem niemieckim. Jest osobą otwartą, komunikatywną i życzliwą.

Rita Bugaj
Recruitment Specialist (Deutschland, Austria)
+48504906510

Absolwentka Uniwersytetu w Bonn, kilkanaście lat mieszkała i pracowała w Niemczech, zdobywając doświadczenie w branży usługowej, HR w międzynarodowym środowisku. Codzienny kontakt z językiem niemieckim oraz bezpośrednia praca z Klientem sprawiają jej radość i dają poczucie satysfakcji. Pasjonatka jazdy na rowerze, konsekwentnie dążąca do wybranego celu, u innych ceni pozytywne nastawienie do świata, szczerość oraz bezpośredniość. W LimnusWork wspiera procesy rekrutacji, umożliwiając kandydatom zatrudnienie w krajach niemieckojęzycznych.

Agnieszka Sajdak
Front Office Clerk (Poland)
+48505576140

Absolwentka radomskiej uczelni na kierunku Zarządzania Kryzysowego. Swoje doświadczenie zdobywała w różnych branżach sektora usługowego, między innymi jako specjalista ds. marketingu, czy kierownik działu obsługi klienta. Zawsze stawia wysoko poprzeczkę, ceni sobie zaangażowanie i i dba o efektywną współpracę. Jako florystka, jej pasją są kwiaty. W wolnej chwili można ją spotkać na rolkach lub w górach. W LimnusWork koordynuje pracę biura, a także pomaga kandydatom w procesie aplikacji.

Partnerzy biznesowi: